Zarabiaj w internecie
Strona Główna | Kupuj Tanio | Dodaj Stronę do Katalogu | Księgarnia internetowa | 200 pln dla Ciebie | Szukasz kredytu | Upiększ swoją stronę
Nawigacja
Strona Główna
Kontakt
http://cms-designs.de
Bukmacherzy
Zobacz oferty bukmacherów, rejestruj konta i odbieraj bonusy.
http://cms-designs.de
Bukmacherzy na Valuebety
Zrozumieć bukmachera - czyli na czym polega gra na Valuebety
http://cms-designs.de
ePROGRESJA
Dowiedz się co to jest progresja w zakładach bukmacherskich, dlaczego warto grać progresją, poznaj systemy gry progresją
http://cms-designs.de
Surebety
Co to jest surebet? gdzie szukać surebetów?, jak grać surebety?
http://cms-designs.de
Gotowe Surebety
wettportal
odds
betplatform
find surebet
surewins
betsquare
betbrain
http://cms-designs.de
Ruletka
Poznaj systemy dzięki którym możesz zacząć wygrywać w ruletkę duże kwoty
http://cms-designs.de
Programy Partnerskie
Czym są Programy Partnerskie
W którym Programie Partnerskim zarobisz najwięcej
http://cms-designs.de
Polecane Programy Partnerskie
bet-at-home
Za 10 groszy
Złote myśli
Webepartners
Selkar
Plus500
Nextranet
mBank
eBroker
Comperia
Bogaty Ojciec
http://cms-designs.de
Loteria
http://cms-designs.de
numer1
http://cms-designs.de
Surebety
Co to jest surebet? Jak grać surebety?, gdzie szukać surebetów?

Surebety - czyli zakłady bez ryzyka , to jeden ze sposobów, który stosuje, by ogrywać bukmacherów. Najprościej rzecz ujmując jest to zestaw zakładów, dzięki którym masz pewność wygranej, niezależnie od wyniku obstawianego meczu. Nie możesz przegrać. Prostym przykładem takiego zakładu może być rzut monetą, kiedy to mamy dwie możliwości, albo wypadnie orzeł albo reszka. Załóżmy, że bukmacher zaoferuje nam kurs na wyrzucenie orła 2,10 (>2,00), a drugi bukmacher 2,10 na reszkę (>2,00). Jeśli postawimy po 1zł na każdą z tych dwóch opcji, wygramy 1zł x 2,10 = 2,10zł czy wypadnie reszka czy orzeł. Suma zainwestowanej gotówki to 1zł+1zł=2zł. Czyli niezależnie od wyniku wygramy 0,10zł, co daje surebet 0,10zł/2zł=5% (5% zysku od zainwestowanej kwoty).
Weźmy trudniejszy przypadek, w którym kursy nie są sobie równe. Na przykład jeden bukmacher wystawił na określone zdarzenie 1,60 - 2,20, a drugi 1,33 - 3,20.
Szukając surebeta będziemy obstawiać najwyższe kursy, czyli w tym przypadku 1,60 - 3,20.
Okazuje się, że dają one surebet 6,67%. Jest kilka sposobów na obliczenie tej wartości. Możemy sobie przyjąć, że po kursie 1,60 postawimy 100. Wtedy wygrana wyniesie 160.
Aby obliczyć ile trzeba postawić na drugą opcję, należy podzielić 160 przez 3,20 co da potrzebną stawkę 50. Zatem stawiając 100 na pierwszą opcję i 50 na drugą wygramy 160 niezależnie czy wygra opcja 1 czy 2.
Inwestując kwotę 100+50 wygramy 160-150=10, zatem daje to surebet 10/150=6,67%. Jak na pewno już każdy zauważył wygrane nie będą powalać na kolana , ale co ważniejsze po każdym tak postawionym zakładzie jesteśmy na plusie. Może podam kilka przykładów do czego surebety mają zastosowanie:
- aby przetransferować środki między kontami w zależności która drużyna wygra,
- aby bezpiecznie i szybko obrócić bonus - na samym zgarnianiu bonusów, zapisując się do bukmacherów , można zarobić bez ryzyka kilka tysięcy złotych,
- dla zysku (zwykle rzędu 1-2%)
- wykorzystanie jako kantor gdy gramy u dwóch bukmacherów, w których mamy konta w różnych walutach.
Ja wykorzystuje je tylko do pierwszych trzech, a najbardziej opłacalne jest oczywiście zgarnianie bonusów np w bet365 przy depozycie 200 zł dostajemy bonus, który jest równowartością depozytu i w ten sposób na naszym koncie gracza mamy już 400zł i teraz wystarczy ten bonus obrócić. Ja gram przeważnie zakłady dwu-drogowe, dlatego , że łatwiej je można obliczyć oraz używam prostego programu (zainteresowanym mogę przesłać go pocztą, program jest oczywiście darmowy) . Jeżeli chodzi o dyscypliny , które sprzyjają surebetom , to jest to siatkówka, koszykówka, piłka nożna .
Ostatnią kwestią , którą chciałbym poruszyć jest sposób w jaki znajduje takie zakłady . Czasem szukam sam , ale bardzo rzadko bo jest to zajęcie bardzo czasochłonne , dlatego korzystam z wielu serwisów z gotowymi surebetami. Zawsze jestem bardzo ostrożny , czyli najpierw sprawdzam czy rzeczywiście jest to surebet i czy stawki nie uległy zmianie , później wybieram stawkę za jaką zagram i dopiero obstawiam . Swoją przygodę z tego typu zakładami zaczynałem inwestując 500 zł , ale dzięki bonusom ta kwota szybko się zwiększyła. Dlatego na początek dobrze jest otworzyć konta w przynajmniej 5 bukmacherach, które oferują bonusy, a później stopniowo zwiększać ich liczbę.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
http://cms-designs.de
Panel Reklamowy
http://cms-designs.de

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu